Hakkında


SohbetEder.Com Sitesi Hakkında Sayfasına Hoş Geldiniz. Size kendimizi kısaca anlatmaya çalışacağız.

Herşeyden önce sitemiz bir yazılı sohbet, yazılı chat sistem ağıdır. Sitemiz üzerinden online sohbet edebileceğiniz gibi, bir çok haberi de son dakika olarak ulaşabilirsiniz. Sitemiz insanların bir araya gelerek sohbet etmesine olanak tanıyan kaliteli chat sohbet ağı sitesidir. Ayrıca yazılı sohbet konusunda büyük bir yol kat etmiş durumdayız.

Siz değerli kullanıcılarımız görüntülü chat sistemimizide yakın zamanda hizmetinize sunucağız. Omegla chat ve Omegla sohbet konusunda da çalışmalarımız devam ediyor. 2003 yılından bu yana biriktirdiğimiz bilgilerle sizlere farklı bir arkadaşlık sitesi anlayışı sunmaya çalışıyoruz. Zamanla hakkımızdaki bölümümüzü daha çok başarılarımızı buraya yazacağız.

Sizin için Chat Sohbet alemine kattığımız bir kaç yenilik;

  • Global Chat botu: Farklı sunucuları herhangi bir link yada bağlantı olmadan, sunucularının tek bir kalanında buluştuğu bir bot servisi. Bu bot sayesinde farklı sunuculardaki insanlarla sizin sunucunuz da olmasa bile kanal üzerinden muhabbet edebiliyorsunuz. Bu botu yaparken amacımız, kanal muhabbeti olmayan sunucu kalmasın.
  • RadyosferFM: Bu sunucular arası bir radyo. Her sunucudaki farklı kişiler tek bir radyoda birleşiyor dj’ler tek bir radyoda ortak şimdilik onlarca yakında yüzlerce kullanıcıya yayın yapıyorlar. Sizde bu ağa katılmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.sohbet sohbet odaları omegla sohbet sohbet sitesi omegla omegla sohbet